Cyfrowa niania wideo Bayby BBM 7020

Bayby

429,00 zł
Cyfrowa niania wideo BBM 7020 umożliwia nie tylko transmisję dźwięku, ale także obrazu. Dzięki kolorowemu ekranu LCD z przekątną 2,4“, możesz oglądać swe dziecko bez problemu.

Opis produktu

Cyfrowa niania elektroniczna BBM 7020 jest przydatnym uzupełnieniem w trosce o Twoje dziecko, ponieważ pozwala na jego monitorowanie, kiedy nie jesteś z nim w jednym pomieszczeniu.

Niniejsza niania umożliwia nie tylko transmisję dźwięku, ale także obrazu dzięki kolorowemu ekranu LCD z przekątną 2,4“, byś mógł swe dziecko bez problemu śledzić.

Do transmisji dźwięku i obrazu wykorzystywana jest technologia bezprzewodowa 2,4 GHz.. To zapewnia jakościową transmisję na odległość nawet 250 m w wolnej przestrzeni. Przy przekroczeniu zasięgu sygnału, jego braku albo zakłóceń zostaniesz ostrzeżony sygnałem ostrzegawczym.

Funkcja bezprzewodowej transmisji szyfrowanej i automatycznego wyboru kanału zapewnia prywatność i pewność, że usłyszysz tylko swoje dziecko.

Na ekranie jednostki rodzicielskiej można śledzić jakość sygnału, stan naładowania akumulatora, przebieg ładowania, ustawienie poziomu głosu i temperatury powietrza w pomieszczeniu, w którym jednostka dziecięca jest umieszczona.

Niania ponadto wyposażona jest w sygnalizację, która indykuje stan prawie wyładowanego akumulatora albo maksymalnej temperatury powietrza.

Funkcja VOX pozwala na ustawienie trybu transmisji aktywowanej głosem. W tym trybie rozpocznie niania zawsze nadawać, kiedy wykryje jakikolwiek hałas lub dźwięk. Kiedy nie jest transmitowany żaden dźwięk, niania automatycznie przełączy się do trybu ECO. W ten sposób obniżona jest moc nadawania w celu zapewnienia energetycznie oszczędnej pracy.

Jednostkę rodzicielską połączyć można nawet z 4 kamerami. Kamera jednostki dziecięcej dysponuje funkcją widzenia nocnego i przegub obrotowy umożliwia ustawienie wymaganego kąta ujęcia kamery.

Jeżeli potrzebujesz uspokoić swoje dziecko, możesz w pełni skorzystać z funkcji komunikacji zwrotnej i mówić do swojego dziecka albo odtworzyć jedną z ośmiu kołysanek.

Do zasilania jednostki rodzicielskiej i dziecięcej zastosuj dostarczony adapter sieciowy lub akumulatory Li-ion.

Jednostka rodzicielska wyposażona jest w stabilny stojak i klamrę do paska dla łatwego przenoszenia

Sprzedawca:
Loyalty Point Sp. z o.o.
Loyalty Point Sp. z o.o.
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
REGON 146968949
NIP 951-23-75-653

Dane kontaktowe:
Loyalty Point Sp. z o.o.
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
telefon: 536 308 993
e-mail: strefazakupow@oexfulfilio.com

Dane do zwrotów:
Loyalty Point Sp. z o.o.
ul. Łubińska 10A
05-532 Baniocha
z dopiskiem: „Zwrot Enea”
e-mail: strefazakupow@oexfulfilio.com

Dane techniczne

 • Oznakowanie modelu : BBM 7020

 • Pasmo fal : 2 400–2 483,5 MHz

 • Moc transmisji : 17 dBm

 • Czułość : –85 dBm

 • Modulacja : FHSS (metoda rozpraszania widma z skakaniem sygnału po częstotliwościach)

 • Zasięg sygnału w wolnej przestrzeni : do 250 m

 • Transmisja dźwięku : komunikacja dwustronna

 • Typ i wielkość wyświetlacza : LCD, przekątna 2,4“

 • Napięcie i pobór mocy : 5 V , 1 A

 • Zasilanie : adapter sieciowy, JF005WR-0500100VH wejście: 100−240 V , 50/60 Hz, 0,18 A, wyjście: 5 V , 1 A albo akumulatory Li-ion 3,7 V / 800 mAh / 3,3 Wh

 • Klasa ochronności przed porażeniem prądem elektrycznym (adapter) : II

 • Temperatura robocza : 0–50 °C

Zobacz więcej