Wielofunkcyjny cyfrowy sterylizator parowy Bayby BBS 3020

Aby w pełni korzystać ze Strefy Zakupów musisz być zalogowany

  • Cena
  • 267,00 zł
  • -20%

   dla Klientów Enei

  • 213,60 zł
  • Cena po rabacie dla Klientów Enei
  • Dostępność
  • Produkt dostępny
  • Opcje dostawy
  • ?
  • Kurier FedEx: do 3 dni roboczych
   Paczkomaty InPost: do 3 dni roboczych
   Darmowa dostawa już od 300 zł!

Wielofunkcyjny cyfrowy sterylizator parowy Bayby BBS 3020

Cechy produktu:

BAYBY BBS 3020 zapewni higieniczną czystość akcesoriów dla niemowląt, a także zdrowe gotowanie.

Wysokiej jakości sterylizator parowy jest prawie obowiązkowy w wyprawce dla dziecka. Zapewnia sterylną czystość butelek i akcesoriów. Jeśli do tego sterylizator potrafi także zdrowo gotować na parze dla całej rodziny, to jest wielofunkcyjnym urządzeniem, który będzie ulubionym pomocnikiem rodziny z małymi dziećmi.

Sterylizator na 6 butelek niemowlęcych i akcesoriów

Pozwala sterylizować 6 butelek niemowlęcych wraz z akcesoriami (smoczki, wieczka itd..) podczas 10 minut.

Cykl sterylizacji 6 lub 12 godzin

Możliwość ustawienia cyklu sterylizacyjnego na 6 lub 12 godzin.

Gotowanie na parze

Funkcja ogrzewania na parze jest przeznaczona do gotowania na parze.

Cyfrowy wyświetlacz LSD

Wyświetlacz LCD informuje o przebiegającym procesie. Łatwe używanie.

Sposób użycia:

Z przejrzystym wyświetlaczem łatwo się zorientujesz w ofercie programów i nauczysz się szybko obsługiwać urządzenie.

Dzięki dużej pojemności do urządzenia zmieści się aż 6 butelek z akcesoriami, takie jak smoczki, wieczka itd. Funkcja szybkiej sterylizacji sprawi, że zawartość będzie higienicznie czysta już do 10 minut. Urządzenie pozwala także na sterylizację przez 6 lub 12 godzin. Dzięki tej funkcji program sterylizujący możesz włączyć np. wieczorem, przed spaniem, a rano wszystko jest sterylnie czyste, gotowe do użycia.

Z urządzeniem pracuje się bardzo łatwo, wystarczy ułożyć butelki dnem do góry na uchwytach, smoczki i wieczka na uchwyty dla akcesoriów i nalać do naczynia 90 ml wody, zakryć wieczko oraz ustawić odpowiedni program. Sygnał dźwiękowy i świetlny poinformuje Cię następnie o zakończeniu procesu sterylizacji.

Funkcja gotowania na parze – na panelu sterowania przejrzyście oznaczona jako „steam”, przeznaczona do gotowania pokarmów na parze, jest to najzdrowszy sposób. Pokarmy gotowane na parze zachowują witaminy oraz inne ważne składniki odżywcze. Delikatnie gotowane warzywa i owoce na parze są idealne dla maluszków, które zaczynają rozszerzać dietę, ale dzięki dużej pojemności urządzenia możesz używać do gotowania dla całej rodziny.

Do gotowania na parze używaj koszyczka, który jest częścią zestawu. Wkładaj do niego pokrojone na kawałki ziemniaki, marchewkę, brokuł i inne warzywa (także owoce). Do naczynia dodaj odpowiednią ilość wody (zależy na długości gotowania – szczegółowe informacje znajdziesz w załączonej instrukcji) oraz włącz przycisk „steam”. Po zakończeniu cyklu gotowania wyłącza się kontrolka świetlna.

Przejrzysty wyświetlacz cyfrowy LCD panelu sterowania poinformuje Cię o przebiegającym procesie i pozwala na łatwą obsługę urządzenia.

Wszystkie części, poza nierdzewnej grzałki są wykonane z materiałów, które nie zawierają BPA (Bisphenolu A).