Xblitz

Kamera samochodowa/wideorejestrator Xblitz S4

Aby w pełni korzystać ze Strefy Zakupów musisz być zalogowany

  • Cena
  • 299,00 zł
  • -15%

   dla Klientów Enei

  • 254,15 zł
  • Cena po rabacie dla Klientów Enei
  • Dostępność
  • Produkt niedostępny
  • Opcje dostawy
  • ?
  • Kurier FedEx: do 3 dni roboczych
   Darmowa dostawa już od 300 zł!

Kamera samochodowa Xblitz S4 

Pierwsza kamera samochodowa mini Xblitz

Miniaturowa kamera samochodowa Xblitz S4 to niewielkie urządzenie, które nadal zachowuje wszystkie cechy klasycznego rejestratora Full HD DVR. Dyskretna obudowa nie ogranicza pola widzenia kierowcy i nie prowokuje potencjalnych złodziei. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwe korzystanie z Xblitz S4 za pomocą aplikacji na smartfona.

PROJEKT

Xblitz S4 to niewielki rejestrator, który idealnie wpasuje się w każde auto. Niezwykła cylindryczna obudowa sprawia, że ​​urządzenie nie zasłania widoku podczas jazdy.

JAKOŚĆ FULL HD

Kamera samochodowa Xblitz S4 jest wyposażona w czujnik SONY EXMOR, który umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD. Nagrania w tak wysokiej rozdzielczości dają więcej szczegółów i lepszą widoczność np. Tablice rejestracyjne innych pojazdów.

APLIKACJA MOBILNA

Xblitz S4 obsługuje specjalną aplikację mobilną, którą można pobrać na urządzenie z systemem operacyjnym iOS lub Android. Dzięki aplikacji możesz oglądać nagrania z kamery na telefonie lub zmieniać jej ustawienia.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dzięki Xblitz S4 będziesz nagrywać i widzieć więcej! Szeroki kąt widzenia rejestratora sprawia, że ​​nic nie umknie jego obiektywowi.

SUPER CAPACITOR

Xblitz S4 posiada innowacyjny wewnętrzny układ zasilania, oparty na wbudowanym superkondensatorze, który wspomaga pracę kamery, pozwalając na zapamiętanie jej ustawień po odłączeniu zasilania. Ma znacznie dłuższą żywotność niż konwencjonalne zasilanie bateryjne. Kondensator toleruje bardzo wysokie i niskie temperatury, które mogą wystąpić we wnętrzu samochodu.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Podczas nagrywania kamerą samochodową Xblitz S4 nie musisz się martwić o to, że zabraknie miejsca i będziesz musiał cały czas usuwać stare pliki. Rejestrator DVR posiada funkcję nagrywania w pętli, co oznacza, że ​​nadpisuje najstarsze pliki nowymi.

CZUJNIK "G

G-sensor to funkcja odpowiedzialna za zabezpieczenie kluczowych danych zarejestrowanych w momencie zderzenia lub nagłego hamowania. Gdy aparat wykryje wstrząs, automatycznie ochroni filmy z tego okresu. Nie zostaną nadpisane, jeśli nagrywanie będzie kontynuowane.