Spokey

Kółko korkowe do jogi Spokey CZAKRA

Aby w pełni korzystać ze Strefy Zakupów musisz być zalogowany

  • 76,99 zł
  • Dostępność
  • Produkt dostępny
  • Opcje dostawy
  • ?
  • Kurier FedEx: do 3 dni roboczych
   Darmowa dostawa już od 300 zł!

Kółko korkowe do jogi Spokey CZAKRA

 • zostało wykonane z ekologicznych, antypoślizgowych i wytrzymałych materiałów,
 • to doskonały przyrząd podczas jogi, pilatesu, stretchingu i rehabilitacji,
 • jest pomocne podczas wykonywania asan i ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających.

Koło do jogi Spokey CZAKRA stanie się Twoim przyjacielem podczas praktykowania jogi, ćwiczeń rozciągających czy wzmacniających. Jest doskonała w przypadku pracy nad sylwetką, nad poprawą kondycji oraz do pozbycia się stresu i rozluźnienia mięśni po ciężkim dniu. 

Jogę może ćwiczyć każdy - niezależnie od wieku, wagi czy aktualnej kondycji fizycznej. Koło do jogi CZAKRA służy do wykonywania wielu asan i pomaga zachować właściwą pozycję, zwłaszcza na początku przygody z jogą. Sprawdzi się świetnie także podczas przeróżnych ćwiczeń wzmacniających. Jest polecana osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej, ponieważ wykonywane z nią ćwiczenia doskonale odprężają kręgosłup. Koło do jogi czakra można stosować także w celu usunięcia napięcia w ramionach lub przy rozluźnianiu klatki piersiowej i bioder.

CZAKRA to idealne wsparcie podczas treningu jogi i nie tylko! Wykorzystując je podczas ćwiczeń wzmocnisz mięśnie, poprawisz sprawność organizmu oraz przede wszystkim zwiększysz elastyczność i kontrolę swojego ciała. Wykonane z ekologicznych materiałów pozwoli na jeszcze większy relaks, ale i zwiększenie komfortu ćwiczeń. Średnica koła pokrytego korkiem (32,5 cm) została dopasowana zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych praktykantów jogi. Jakość wykonania zapewnia dużą wytrzymałość, co jest niezbędne, gdyż wiele asan i ćwiczeń wymaga oparcia o nie całego ciała. 

Koło korkowe Spokey CZAKRA sprawdzi się doskonale także podczas ćwiczeń wzmacniających, pilatesu czy stretchingu. Takie ćwiczenia zwiększają zakres ruchu i sprężystość mięśni. Z powodzeniem można stosować je także w celach rehabilitacyjnych - jest doskonałe w eliminacji bólu pleców i kręgosłupa.  Sprzedawca:
Loyalty Point Sp. z o.o.
Loyalty Point Sp. z o.o.
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa

REGON 146968949
NIP 951-23-75-653

Dane kontaktowe:
Loyalty Point Sp. z o.o.
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
e-mail: strefazakupow@oexebusiness.com

Dane do zwrotów:
Loyalty Point Sp. z o.o.
ul. Łubińska 10A
05-532 Baniocha
z dopiskiem: „Strefa Zakupów Enea”
e-mail: strefazakupow@oexebusiness.com
Więcej informacji
Kolor brązowy