Russell Hobbs

Naleśnikarka Russell Hobbs Fiesta Ø30 cm 20920-56

Aby w pełni korzystać ze Strefy Zakupów musisz być zalogowany

  • 169,00 zł
  • Dostępność
  • Produkt dostępny
  • Opcje dostawy
  • ?
  • Kurier FedEx: do 3 dni roboczych
   Darmowa dostawa już od 300 zł!

Naleśnikarka Russell Hobbs Fiesta Ø30 cm 20920-56

Średnica: 30 cm

Stworzone przez Russell Hobbs urządzenie do smażenia naleśników posiada łatwy w obsłudze system nagrzewania i 30-centymetrową nieprzywierającą powłokę. Dzięki temu możesz sprawnie przygotować idealne naleśniki.

Odpowiednio zaprojektowane krawędzie sprawiają, że ciasto nie kapie na blat. W ten sposób unikniesz bałaganu w kuchni. W zestawie znajduje się wałek, który zapewnia jednolity rozmiar oraz kształt. Za pomocą przycisku nagrzewamy płytę, a następnie wlewamy ciasto i je rozwałkowujemy. Sprawdzamy, czy dolna część jest odpowiednio usmażona i obracamy naleśnika za pomocą dołączonej do zestawu łopatki.

Płyta ma taką samą temperaturę na całej swojej powierzchni, dzięki czemu naleśniki są bardziej równe niż w przypadku stosowania patelni. Nie łamią się i nie przywierają do płyty, więc nie mamy żadnych spalonych kawałków. Szereg przydatnych funkcji zapewnia szybkie i bezproblemowe przygotowanie pysznych naleśników!

Akcesoria do przygotowania naleśników

Zrób pyszne naleśniki, dzięki specjalnie zaprojektowanym, dodanym do zestawu akcesoriom.

Perfekcyjne naleśniki

Przygotuj prawdziwe francuskie "crepes" na płycie o średnicy 30 cm i zrób wrażenie na wszystkich domownikach. To pomysł na idealne, niedzielne śniadanie! 

Moc: 1000 W

Regulacja temperatury: tak

Nieprzywieralna powłoka płytek: tak

Kolor: czarny

Wykonanie obudowy:  tworzywo sztuczne    

Wymiary opakowania: 11 x 35,80 x 40 cm

Waga z opakowaniem: 1,96 kg