Gotuj się na czajniki

Premium

Urządzenia z grupy Premium tworzone są aby sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom.
Wybrane modele z tej grupy posiadają zaawansowane funkcje niedostępne w standardowych
czajnikach jak cyfrowy wyświetlacz czy strefy temperatury, dzięki którym możliwe jest podgrzanie
wody bez jej zagotowania, co ma ogromne znaczenie na przykład przy parzeniu zielonych herbat, które wymagają temperatury 80° C.

Szklane

Czajniki wykonane ze szkła doskonale łączą użyteczność z elegancją. Posiadają zbiorniki do wody wykonany z przezroczystego szkła dzięki czemu stanowią nie tylko przydatny sprzęt małego AGD ale również doskonale zdobią i nadają każdej kuchni eleganckiego wyglądu.

Plastikowe

Czajniki wykonane z tworzyw sztucznych są doskonałym rozwiązaniem dla szukających lekkiego i łatwego do transportowania urządzenia AGD. Doskonale sprawdzają się podczas podróży czy w trakcie wakacji. Nie zajmują wiele miejsca, a materiał z którego są wykonane sprawia, że są trwałe i lekkie.

Oszczędność

Czajnik elektryczny ma już ponad 60 lat i jest jednym z najczęściej używanych sprzętów AGD w naszych domach. Codziennie kilka razy w ciągu doby gotujemy wodę, a gdy gotujemy większą ilość wody, niż potrzebujemy, tracimy czas i pieniądze. Już 250 ml wody więcej powoduje znaczne wydłużenie czasu gotowania i większe zużycie energii.

Jak wprowadzić OSZCZĘDNOŚCI? 
W Strefie Zakupów prezentujemy czajniki elektryczne, które gotują wodę  szybko. Wyposażone są w  miarkę, dzięki której można wlać tyle wody ile naprawdę się potrzebuje. Pojemność może być zróżnicowana: od 0,5 l do mniej więcej 1,7 l.

Zarejestruj się i kupuj czajniki z rabatami!
Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy